0
سبد خرید
قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه

در معاملات فروشگاه اینترنتی عطار باشی،فروشگاه اینترنتی عطار باشی به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شود و فروش کالا طبق نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیوو درج نماید.

 

فروشگاه اینترنتی عطار باشی متعهد است تمامی اطلاعات محصول اعم از قیمت،نوع جنس،ویژگی ها و… را برای سهولت درخرید در سایت ثبت نماید و شرایط یک خرید اینترنتی را برای خریدار فراهم نماید.ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده براساس قیمت ومشخصات موجود در سایت محاسبه می شود و تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت محصولات اضافه می شود هزینه ارسال خواهد بود.

 

فروشگاه اینترنتی عطار باشی متعهد به ارائه محصولات با کیفیت و معتبر می باشد و خریدار می بایستی در هنگام تحویل کالا از صحت وسلامت محصولات اطمینان حاصل و سفارش خود را دریافت نماید.در صورت هر گونه مشکل اعم از تاریخ انقضا،شکستگی و… در محصولات،فروشگاه متعهد به رفع آن می باشد و پس از دریافت محصول توسط خریدار هیچ عذری برای فروشگاه قابل قبول نمی باشد.

 

مکان تحویل سفارشات توسط خریدار در سایت فروشگاه مشخص می شود و فروشگاه اینترنتی عطار باشی متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا،سفارشات را در آن محل تحویل نماید و در صورت عدم حضور خریدار در محل،این فروشگاه هزینه های مربوط را از خریدار طلب خواهد نمود و در صورتی که فروشگاه اینترنتی عطار باشی به دلایلی که خارج از اراده این فروشگاه می باشد توان تحویل سفارشات را نداشته باشد و طرفین در مورد موعد جدید به توافق نرسند،خریدار حق دارد سفارش خود را فسق نماید.

 

لازم است در هنگام دریافت کالا خریدار فاکتور ارائه شده توسط تحویلدار را با کالاهای دریافتی مطابقت داده و هرگونه مغایرت را به تحویلدار اعلام نماید تا در صورت لزوم برای رفع آن اقدامات لازم را انجام نماید.

 

خریدار می بایستی قبل از خرید با خواندن راهنمای خرید از نحوه خرید کالا از فروشگاه اینترنتی عطار باشی مطلع و اقدام به خرید نماید.

خریدار موظف است مبلغ سفارش خود را از طریق راه های پیش بینی شده در سایت یا درصورت انتخاب پرداخت نقدی در محل تسویه نماید.در غیر این صورت فروشگاه اینترنتی عطار باشی حق دارد از تحویل کالا خودداری وسفارش را فسخ نماید.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی

تمامی اطلاعات کاربران اعم از آدرس،تلفن وسایر اطلاعات درخواستی در سایت برای فروشگاه اینترنتی شیوو محرمانه تلقی می شود و این فروشگاه متعهد است در حد توان از اطلاعات کاربران حفاظت نماید و بدون رعایت قوانین،اطلاعات را در اختیار دیگری قرار ندهد.

 

به محض پذیرش عضویت شما(خریدار)در سایت فروشگاه اینترنتی عطار باشی ،عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد به رعایت و احترام به آن میباشید.

تگ ها: حریم شخصی, خریدار, دریافت کالا, سفارش, سفارش کالا, ضوابط خرید, فروشگاه اینترنتی عطار باشی, قوانین سایت, قوانین و مقررات فروشگاه